Bulut Su Arıtım Sistemleri Ltd. Şti.

1999 tarihinden bu güne kadar yaşam kaynağı ‘’SU’’ ile ilgili üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Satış ve pazarlamasını yaptığı arıtma sistemlerinin yıllık teknik servis hizmetleri de dahil olmak üzere, kiralama yöntemi ile de müşterilerimize alternatif sunabilmektedir.

Türkiye’deki su ile ilgili sektörde ham suyun ön arıtımından başlayarak ultra saf su haline getirilmesine kadar, teknik olarak 7000 mic.S.cm. den başlayarak, teknolojinin ulaşabildiği 18,3 M.ohm kalitesinde ve değişik kapasitelerde su üretebilecek cihaz ve proses projelendirip, kurulumunu gerçekleştirecek güncel ve yeni teknolojileri Türkiye marketine sunabilecek çözüm partnerlerine sahip bir firma haline gelmiştir.

Bununla birlikte çevre teknolojilerinin atık ile ilgilenen bölümünde de var olan Bulut Su Arıtım Sistemleri, bu alandaki tüm yenilik ve teknolojik değişimleri Türkiye marketine sunma hedefiyle hareket etmekte ve farklı çözüm partnerleriyle Türkiye'de çalışmalarına devam etmektedir.

Sistemlerinin satışını yapmakta ve satılan cihazların Türkiye çapında teknik servis hizmetini kendi bünyesinde sağlamaktadır. On yıldır Türkiye’de sağlıklı içme suyu ve arıtma sistemlerinin satışını ve teknik servis hizmetini vermektedir.

İşi, bilimsel araştırmalar ve eğitim olan üniversiteler iş ortaklarını titizlikle seçerler. Üniversitelerin titiz taleplerine; kaliteli hizmet anlayışıyla cevap vermiştir.

Üretici olmanın avantajı ve yaygın teknik servis ağı ile müşteriye en iyiyi, en uygun fiyata sunma iddiasındadır.

 

Saygılarımızla...


 

Önemli Hatırlatma !

Yapılan araştırmalar ve uygulamalardan çıkan sonuçlar neticesinde; sistemin kullanıcıya içme suyu (damacana) anlamında kârı minimum “%50-%75” arasında olmaktadır. Tüketim miktarı arttıkça sistemin getirisi de katlanarak artmaktadır. Amacımız; içme suyu sistemleri konusunda sizlerin bizleri çözüm ortağı olarak görmenizdir.

Bu noktada kullanıcılara yukarıda da belirtildiği gibi son derece sağlıklı ve ekonomik çözümler sunabilmekteyiz. İçme suyu üretim sistemleri pazarında satış sonrası yaygın teknik servis ağımızla sizlere kaliteli, güvenilir, sağlıklı ve ekonomik hizmet sunma çabasındayız.

| Anasayfa | Site Kullanım Şartları | Site Haritası | İletişim |

© 2010 Tüm Hakları saklıdır.