Reverse Osmosis Filtreleme Prensibi

Bulut Su Arıtım içme suyu üretme teknoloji kombinasyon filtre dizaynları AR-GE çalışmaları neticesinde kullancının içme suyunu her zaman standart kalite özelliklerine sahip ve sorunsuz elde edebileceği şekilde tasarlanmıştır.

Niteliksiz musluk suyu Bulut Su Arıtım filtrelerinin 0,0001 mikrona ( 1 milimetrenin 1.000.000' da biri ) varan mikroskobik gözeneklerinden geçerken içinde çözünmüş halde bulunan zararlı maddelerden, virüslerden ve bakterilerden bertaraf edilerek '' İdeal İçme Suyu '' üretilmektedir.

Her filtre aşaması suyun içerisindeki yabancı maddeleri en aza indirerek sonrasındaki aşamaya hazırlayıcı niteliktedir.

 

1. Adım
5 Mikron Sediment Filtre

Besleme suyu borusundan gelen yabancı maddeleri pislik, kum, pas parçaları ve kloru temizler.

2. Adım
Karbon Filtresi

Aktif karbon filtre klor, flüorür, koku, tri halo metan gazı artışı ve organik kirlilikleri, asalakları vs. süzer.

3. Adım
1 Mikron Sediment Filtre

Besleme suyu borusundan gelen yabancı maddeleri pislik, kum, pas parçaları ve kloru temizler. Ayrıca karbon filitrden kaçan tortuları tutarak membran öncesi hazırlar.

4. Adım
R/O Membran Filtre

Virüsler, koli formlar, bakteriler, radyoaktif radon, etilen, glikol, arsenik, bakır, demir, kurşun, manganez, erimiş kimyasallar, bikarbonat, siyanür, ferrosiyanit, nitrat ve nitritler gibi maddeleri indirger.

5. Adım
Son Karbon

Hindistan cevizinden yapılır. Suyun hoş olmayan kokusunu ve tadını ayarlar.

6. Adım
Mineral Filtre

Suya; insan sağlığı için gerekli olan mineralleri ilave eder. Suyun korozif etkisini (PH<7) ortadan kaldırır. Suyun alkali (PH>7) olmasını sağlayarak insan organizması için en uygun durumu oluşturur.

| Anasayfa | Site Kullanım Şartları | Site Haritası | İletişim |

© 2010 Tüm Hakları saklıdır.