İdeal içme suyu...

Herhangi bir suyun içilebilir olması için pek çok özelliğe sahip olması gerekir. İçilebilir bir suyun da '' ideal içme suyu '' olabilmesi için pek çok üstün özelliğe sahip olması gerekir.

Bulut Su Teknolojileri ile elde edilen nitelikli su, ideal içme suyunda olması gereken tüm özelliklere fazlasıyla sahiptir.

 

Berraktır.

İçinde herhangi bir tortu bulunmaz. Musluk suyu içerisine binadaki eskimiş tesisatlar nedeni ile pas, asbest vb gibi pek çok karışım geçer. H2O Suyu diğer sularla karşılaştırıldığında aradaki berraklık farkı açıkça görülür.
Ayrıca H2O Suyu ile kristal parlaklığında buzlar elde edersiniz.

 

İçimi Hoş ve Lezzetlidir.

İçinde çözünmüş olarak bulunan metal ve zararlı maddeler giderildiği için içimi çok hoştur. Hazır olarak satılan suların içerisinde kısa zamanla mikroorganizmalar ürer ve bunlar suya kötü tat verir. H2O Suyu damacana suları ile karşılaştırıldığında arada hissedilir bir lezzet farkı olduğu kolayca anlaşılır.

 

Hafiftir.

O kadar hafiftir ki içene tekrar tekrar içme isteği verir ve kaç bardak içilirse içilsin diğer suların aksine şişkinlik yapmaz.

 

Güvenilirdir.

Kullanılan içme sulardaki zararlı madde ve çözünmüş madde içeriği her an değişebilmektedir. Oysa H2O Teknolojisi Suyunun kalitesi fstandarttır. Bugün içilen suyun kalitesi ile aylar sonra içilen suyun kalitesi aynıdır.

| Anasayfa | Site Kullanım Şartları | Site Haritası | İletişim |

© 2010 Tüm Hakları saklıdır.